O nás

Jsme moderní účetní kancelář využívající možnost předávání dokladů elektronickou formou. Specializujeme se na firmy, které poskytují služby (lékaři, advokáti, marketingové agentury, IT specialisté a jiné podobné obory).

Poradíme Vám nejen v začátcích Vašeho podnikání a nastavíme efektivní oběh účetních dokladů. Účtujeme v programu Pohoda.

O majiteli

Jmenuji se Jiří Martinák a jsem majitelem firmy JM účetní s.r.o..

Po obchodní akademii jsem rok studoval angličtinu na jazykové škole a následně absolvoval vyšší odbornou školu – zaměření ekonomika a výpočetní technika. S vedením účetnictví mám více jak 15 leté zkušenosti. 


Elektronické předávání dokladů

Preferujeme předávání dokladů elektronickou formou. Tím pádem můžete být odkudkoli – z Prahy, Brna, Ostravy, ale klidně i z Aše nebo z malé vesnice v jižních Čechách. A další výhoda – je to pro vás levnější, než kdybyste doklady předávali v papírové podobě. Je to jednoduché – doklady budete předávat naskenované ve formátu pdf nebo ve formátu, který je importovatelný do účetního programu (formáty isdoc, soubory z vašeho internetového bankovnictví apod.). Doklady je možné předávat emailem nebo nasdílením do vaší zabezpečené složky. Vše rádi vysvětlíme, ukážeme a poskytneme podrobný video návod.

Samozřejmě je možné nám doklady předávat i v papírové podobě v případě, že jste z Olomouce nebo blízkého okolí. 

Nebudeme si rozumět zejména v následujících případech:

  • hledáte účetní na celý úvazek
  • podnikáte neférově nebo neeticky
  • hledáte účetní na docházení do vaší firmy